ניתוח קיסרי פרטי

לאחר הריון ארוך מגיע שלב הסיום – הלידה, שהוא הקצר יותר בתהליך כולו אך חשיבותו רבה לעיתים יותר מן השלבים המקדימים אותו.

תהליך הלידה יכול להתבצע בדרכים שונות התלויות בבחירת היולדת ובנסיבות התפתחות ההיריון והעובר.

בחלק מהמקרים מחייב תהליך ההיריון יילוד בניתוח קיסרי, ובחלק מהמקרים בוחרת היולדת להימנע מלידה רגילה על ידי בחירת ניתוח קיסרי מוזמן מראש.

במידה ואת עומדת ללדת בניתוח קיסרי מסיבה זו או אחרת, הנך יכולה לבצעו בבי"ח ציבורי או באופן פרטי בבית חולים פרטי עם צוות מנתח אותו את בוחרת ומכירה כמי שיבצעו בפועל.

חשוב לדעת כי ניתוחים קיסריים מוכרים להחזרים על ידי הביטוחים הרפואיים הפרטיים בהתאם לסוג הפוליסה שברשותך.

את הניתוח  הפרטי מבצעת ד"ר דגנית סמואל – רופאת נשים מנוסה ביותר בעלת ניסיון ניתוחי רב, בניתוחים קיסריים.

לפני הניתוח תיפגשי עם ד"ר סמואל שתבחן את העבר המיילדותי שלך עד השלב בו השתלבה בתהליך, תכיר מהלך ההיריון הנוכחי שלך מתחילתו עד סופו, תאזין לציפיותיך ובקשותייך לקראת הניתוח המתוכנן, ועל ידי כך תגיעי לניתוח רגועה ובטוחה בתהליך שעומד לפניך ובצוות העומד לטפל בך.

הצוות, יכיר אותך ואת צרכייך , כך שהניתוח יהפוך לאירוע מתוכנן עי צוות מוכר ויבוצע באופן התואם  את רצונותיך.

תוכלי להיות מלווה במהלך הניתוח ע"י אדם קרוב נוסף לפי בחירתך, ולאחר יציאתו של התינוק תוכלי לפגוש בו לראשונה כבר בחדר הניתוח.

עם תום הניתוח, תועברי להתאוששות במחלקת היולדות, בה תשהי לפי מצבך הרפואי ו/או צרכיך ובהמשך תשהי במחלקת היולדות. הטיפול בך  יהיה ע"י ביקור יומי של ד"ר סמואל וצוות המחלקה, עד לשחרורך עם תום האישפוז.

אם מתעוררות שאלות במהלך האשפוז ולאחר השחרור, תוכלי ליצור קשר טלפוני ישיר עם ד"ר סמואל בכל יום ובכל שעה.

במידה ואין ברצונך להרות יותר לאחר הריון זה, ניתן לבקש לבצע קשירת חצוצרות תוך כדי הניתוח על מנת להימנע מצורך בשימוש באמצעי מניעה בעתיד, וזאת ללא תוספת עלות.