הפלה מלאכותית – הפסקת הריון בתל אביב-עוד היום

הריון לא רצוי,  בד"כ מפתיע, (לא תמיד לטובה), ותופס אותך פגיעה, והכי פחות מוכנה:                                           מה אני עושה עכשיו, מוכשרת שכמותי? למי  אני פונה? איך אבחר את הטיפול הנכון ובעיקר בידי מי אפקיד את גופי ובעיקר את הפריון העתידי שלי? סתם אהיה עוד אחת בסדרת סרט נע של מסכנות במסדרון בית החולים הממתינות לתורן לטיפול זריז ומנוכר לפי מספרים? או שמה אפנה לטיפול אישי, פרטי, מבין, תומך, מדריך ומלווה צמוד לכל אורך התהליך עד סיומו?

כשאת זקוקה לרופאה  שתטפל בך מתחילת תהליך הפסקת ההיריון עד סופו באופן מקצועי מהיר דיסקרטי אמין ועם זאת גם מרגיע, את מוזמנת לפנות אלי, ד"ר דגנית סמואל, רופאת נשים ותיקה ובכירה ואל הצוות התומך המדהים העובד איתי בצמוד, במרפאתי ברמת אביב בצמוד לקניון רמת אביב. 

לאחר שנים רבות של ביצוע הפלות מכל הסוגים, אני יכולה לומר במידה רבה של ודאות כי, צבירת ידע וניסיון הנם חיוניים על מנת להביא את פעולת הפסקת ההיריון לסיומה המוצלח תוך מזעור הסיכוי לתקלות וטעויות, ועל ידי כך, הבאתך לריפוי מלא וללא השלכות עתידיות העלולות לפגוע לך בפריון.

בפגישתנו תקבלי יעוץ והדרכה מלאים על התהליך שאת עומדת לעבור, לפני ההחלטה על סוג ההפלה המלאכותית שתבחרי. יעוץ זה יכלול הסבר נרחב על השיטות להפלה המוקדמת העומדות לרשותך כולל יתרונות כל שיטה וחסרונותיה. עלות פגישה זו תיכלל בעלות הפעולה עצמה. היעוץ ניתן באופן אישי ובאוירה תומכת מכל הבחינות.

כל שאלה שתישאלי, תיענה ביסודיות.

קביעת התור תבוצע מידית, ועם זאת, תוך שמירה מקסמלית על דיסקרטיות וחשאיות של זהותך וכמובן שמירה על איכות הטיפול והתוצאה הסופית הרצויה-פריון שמור, תוך שימת דגש מיוחד על הימנעות מטראומה עתידית רגשית או גופנית.

אדאג להשגת אישור מיידי של הועדה לענייני הריון.

בין אם את נערה צעירה מגיל 18 או אישה מעל גיל זה, המרפאה לא תחלוק את המידע עליך עם אף גורם אחר אלא אם תרשי זאת. את זכאית לבצע את הפעולה בחשאיות מבלי לערב גורמי משפחה נוספים.

הפסקת ההיריון מתבצעת תוך הקפדה על רמה גבוהה של ביצוע ותוך דאגה לבריאותך ולנוחותך.

ההפלה שלך יכולה להתבצע בדרך של שאיבה בהרדמה קצרה וללא כאב, כשלאורך כל התהליך אהיה אתך בכל השלבים באופן צמוד החל מההגעה לבית החולים דרך תהליך הרישום, כמובן ביצוע הפעולה באופן אישי על ידי, ואהיה אתך באופן רציף עד שאת חוזרת לחלוטין לתפקוד מלא ורגיל, ההפלה יכולה גם להתבצע בדרך תרופתית, ובכל מקרה, מומלץ לבצעה בידי רופאה מומחית ומנוסה בתחום הגינקולוגיה.

שבועיים לאחר ההפלה, תוזמני לבדיקה על ידי ובה אוודא את החלמתך המלאה ונדון על המשך דרכך -אמצעי מניעה וכו'.

כדי לחסוך ממך מועקה ולחץ הנובעים ממצבך, התקשרי עכשיו, לטלפון 052-8344081 לתאום תור. ניתן לבצע את הפסקת ההיריון באופן מיידי.

תוכלי לבחור לבצע הפלה בתל אביב, בבית חולים אסותא ברמת החייל,  במדיקל סנטר ברמת אביב , במרכז עתידים, או במדיקל סנטר בהרצליה.

**  ד"ר דגנית סמואל אביטל משמשת כיועצת רפואית בכירה, בהסדר עם מבוטחות כללית מושלם, מבוטחות לאומית זהב וחברות הביטוח הפרטיות. **

הפסקת הריון בשאיבה/הפלה שקטה

הפסקת הריון בתל אביב ניתן לבצע בשאיבה,  משבוע 4 להריון עד שבוע 13 להריון והינה השכיחה מבין דרכי ביצוע הפלות בישראל.

מתבצעת ללא כאב, בהרדמה כללית קצרה ובטוחה הלוקחת בחשבון את גילך, גיל ההיריון, מצבך הרפואי, ותרופות שאת נוטלת.

במהלך הביצוע של ההפלה מרחיבים את צוואר הרחם באופן הדרגתי ואח"כ שואבים את תוכנו. משלימים את ניקוי הרחם ע"י סריקת הדפנות וביצוע אולטרא סאונד לוידוא שלמות הפעולה וסיומה עם רחם נקי משאריות הריון..

משך התהליך קצר-דקות ספורות.  את מתעוררת מייד עם השלמתה ומועברת להשגחה צמודה עי אחות מוסמכת בחדר התאוששות למשך חצי שעה.

שעתיים לאחר הפעולה תוכלי להשתחרר לביתך.

סיבוכים  נדירים העלולים להתרחש בכל פעולה ניתוחית,  כמו זיהום  ופגיעה באיברים סמוכים, על כן  מומלץ לבצעה בידי רופאה מומחית לתחום הגינקולוגיה עם ידיים מנוסות בחדר ניתוח מורשה  על ידי משרד הבריאות עם הציוד המתקדם ביותר.

ניתן לבצע  הפלה זו גם בשאיבה ידנית הנקראת גם "הפלה שקטה" באמצעות מכשור דמוי מזרק ללא הרדמה כללית אלא עם טשטוש בלבד,  בשבועות המוקדמים של ההיריון, אולם פעולה זו כרוכה באי נוחות מסויימת.

**  ד"ר דגנית סמואל אביטל משמשת כיועצת רפואית בכירה, בהסדר עם מבוטחות כללית מושלם, מבוטחות לאומית זהב וחברות הביטוח הפרטיות. **

הפסקת הריון תרופתית בתל אביב- באמצעות מיפג'ין

הפסקת הריון תרופתית יכולה להתבצע עד שבוע 7 להריון.

מתבצעת בשני שלבים שהמרווח ביניהם 48 שעות, במהלכן נוטלים תחילה 3 כדורי תרופה הנקראת מיפג'ין שתפקידה לעצור את התפתחות ההיריון וחלוקת התאים, וכעבור 48 שעות – 2 כדורי תרופה הנקראת ציטוטק שגורמת להתכווצויות רחם ופליטת היריון מגופך בדומה להפלה טבעית.

בד"כ בסוף תהליך הפסקת ההריון התרופתית הרחם פולט את ההיריון רובו ככולו בדומה להפלה טבעית.

בשיטה זו אין צורך להסתייע בהרדמה ולא מתבצעת החדרת מכשירים לחלל הרחם.

השיטה מצליחה לרוב להביא את ההיריון לסיום בשלמות אך במקרים בהם התהליך הסתיים רק בחלקו, יש צורך להשלימו על ידי ריקון חלל הרחם בשאיבה.

**  ד"ר דגנית סמואל אביטל משמשת כיועצת רפואית בכירה, בהסדר עם מבוטחות כללית מושלם, מבוטחות לאומית זהב וחברות הביטוח הפרטיות. **